Jdi na obsah Jdi na menu
 

Informace pro návštěvníky

Upozorňujeme na platnou vyhlášku o dodržování nočního klidu od 22:00 do 6:00 hod.

Nejpohodlnější je to do Zlonína vlakem z Prahy nebo od Všetat, ale většina návštěvníků nejspíš přijede autem, proto několik informací jak na to:

Dbejte pokynů organizátorů a dopravního značení, průjezd obcí je vzhledem k velkému počtu lidí pohybujících se po komunikaci uzavřen. Je nevyhnutelné zachovat průjezd pro složky záchranného sboru. Proto nebude návštěvníkům umožněn vjezd do obce a parkování je možné pouze na vyhrazených místech na příjezdových komunikacích III.třídy. Na všech příjezdových komunikacích jsou k dispozici pořadatelé, kteří Vám určí místo k zaparkování.
Mějte na paměti, že na komunikacích, které Vám neurčí pořadatel k zaparkování platí dopravní předpisy a v případě porušení riskujete postih.
Protože se nejedná o hlídané parkoviště, zajistěte prosím své vozidlo proti krádeži. Nenechávejte uvnitř žádné předměty, které by mohly lákat nenechavce. Samozřejmě buďte obezřetní i během celé návštěvy burzy. Bohužel v minulosti zde došlo k několika případům krádeží a to "za plného provozu"

 

mapa1.jpg